Parkování

Dneska jsme s mámou navštívily ono hyper super moderní obchodní centrum Chodov. Jako jo. Dobrý. Když jsme hledaly místo k parkování, rozplývaly jsme se, jak je to vychytaný… Jak vidíme, že na nás čeká ještě krásných 761 míst, jak to všude u stropu svítí červeně, nebo zeleně, to jako abysme věděly, kde je ještě místo a kde ne.
Dokonce jsme žasly nad infotabulí s přeškrtnutým kočárkem, to jako aby nám bylo jasno, že místa pro rodiny s dětmi, a těmi kočárky, už jsou v daném sektoru pryč, což nás zajímalo, protože jedno dítě a jeden kočárek jsme s sebou měly.
No zkrátka boží, co vám budu povídat…

Nakonec jsme báječně zaparkovaly na běžném místě, zadařilo se vylodit dítě, kočár i nás a vzhůru na shopping. Poměrně úspěšný. Víte ale, co nám zkalilo den?
Po vystoupení z výtahu a prochození parkoviště křížem krážem jsme… nemohly najít auto!!! Komu se to taky stalo? Mně podruhý v životě. Vždycky to totiž řeší Kocourek. A ten auto vžycky najde! Jednou jsem jela sama, pak se zoufale rozhlížela po parkovišti, takže od tý doby si to parkovací místo vždycky fotim.

Jenže dneska… dneska řídila máma. Já jsem vykládala dítě, ona řešila jiné závažné věci a nikdo parkovací místo nevyfotil. Ba dokonce… nikdo si ho ani neprohlédl, natož aby se zabýval jakýmisi nahodilými čísly a písmeny poházenými po sloupech a podlahách okolo… Zato že světýlko nad tím naším místem báječně zčervenalo, to jsme s nadšením zaregistrovaly…

Takže jsme bloudily po tom parkovišti, já jsem mámu přesvědčovala, že jsme přece parkovaly hned kousínek od vstupu… ale že si nepamatuju, že by tam někde byla myčka, kterou bylo vidět teď… zato si pamatuju, že jsme parkovaly hned u jakéhosi podivného stavebního hrazení, které teď nikde není.

Máma začínala skuhrat, že už jí neni dobře, kde to auto je, že ho určitě někdo ukrad, nebo aspoň odtáh, když tu jí blesklo
“Hele… proč je tu všude -1? Nebylo tu předtim náhodou M?”

A ano… modří už tuší, že jsme byly ve špatném poschodí… Jakmile jsme se přemiklíkovaly do Mka, auto jsme našly v cukuletu, protože skutečně stálo kousínek od vchodu…

A teď mi řekněte, PROČ????? maj patra značený jako M a pak až -1? Jistě to má nějaký zásadní hluboký důvod, ale v tu chvíli mě to vcelku nasralo, co vám budu povídat…
A aby toho nebylo málo… jelikož jsme se tam couraly fakt dlouho (ne jen po parkovišti, docela jsme prošláply i ten obchoďák), musely jsme doplatit parkovný. Chytře jsem to provedla smskou, stálo nás to 75 Kč. Boží. Takže proč pak na nás chlápek u otevřený (!!!) závory kýval, ať jakože jedem, parkovací papírek si vzal a aniž se na něj podíval, tak ho zmuchlal a zahodil?? Vyčůranej čecháček ve mně trpí!

Ale jinak to bylo boží.
Koukejte jet taky.
A vyfoťte si, kde parkujete. Nebo co při zaparkování děláte.
Nazdar!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s